
X4c
A fekete kávék első osztályú élvezetéért
Az X4c páratlan kávéélményt kínál. A Professional Aroma Grinder (P.A.G.2) segítségével őrli a kávébabokat, és három innovatív JURA főzési eljárást ötvöz. Az egyérintéses lungo funkcióval az americano és a lungo aromás és jellegzetes ízű. a népszerű café crème a 3D főzési technológiának köszönhetően élvezi az ízeket, míg az espresso erős és kiegyensúlyozott ízű a pulzáló extrakciós folyamatnak (P.E.P.®) köszönhetően.
X4c - Dark Inox (EA)
returnForm_articleNumber 15626
Kiemelkedő kávéminőség
A modern Professional Aroma Grinder (P.A.G.2) tökéletes őrlési eredményt ígér, és maximális ízválasztékot biztosít minden kávéfajtához és pörköléshez. Az elkészítések között az őrlő pihenő állapotban van, ami védi azt és növeli élettartamát. A tökéletes kávéeredményt három különböző főzési folyamat biztosítja, amelyek egyetlen gombnyomással automatikusan megadják a kiválasztott specialitásnak a különleges jellegét.

Teljes körű használhatóság
Az X4c kétszeres professzionalizmussal nyűgöz le, mivel figyelembe veszi a kezelők és a kávéfogyasztók igényeit egyaránt. A 3,5 hüvelykes kijelzővel és hat egyérintéses gombbal praktikus hozzáférést biztosít a kényeztetés világához. A kezelési oldalon a konfigurációjával és a zárási lehetőségeivel nyűgöz le. A zárható víztartálynak és a babtartálynak köszönhetően védve van a külső behatásoktól, és ergonomikusan kialakított alkatrészekkel, például a csepptálca és a kávézacctartály segítségével könnyű kezelhetőséget kínál a mindennapi használat során.

Időtlen professzionális megjelenés
A Dark Inox színnel és lineáris formatervezési nyelvvel büszkélkedő X4c a klasszikus JURA megjelenést sugározza. Szembetűnő és ugyanolyan stílusos a dizájnorientált környezetben, mint egy vendéglátóipari pulton. Az X4c dizájnja tökéletesen egyensúlyba hozza az esztétikát és a funkcionalitást.

Kompatibilis a modern fizetési módokkal*
A JURA Pocket Pilot 3.0 meggyőző megoldásnak bizonyul az X4c számára. Az ingyenes szoftver az érintésmentes fizetést egy webes eszközben ötvözi a számviteli és menedzsment rendszerrel.
Az X4c támogatja az MDB szabványt is, és számos fizetési rendszerhez csatlakoztatható. Akár hitelkártyával, kártyával vagy mobilfizetéssel: a JURA MDB 2.0 interfészével kombinálva az X4c maximális rugalmasságot kínál.
* a jelenlegi magyar jogszabályoknak nem felel meg

Rugalmasság állandó vízcsatlakozással
Az állandó vízcsatlakozáshoz csatlakoztatva az X4c megszakítás nélküli kávéélményt garantál. Víztartálya automatikusan feltöltődik friss vízzel, és rendkívül praktikusnak és időhatékonynak bizonyul az agilis üzleti környezetben. A szakember általi első telepítés után az X4c problémamentesen leválasztható a vízcsatlakozásról. Ez a koncepció lehetővé teszi a professzionális automata kávéfőző kézi üzemmódban, a víztartálytól leválasztva történő használatát. Előnyös alkalmankénti önálló használat esetén, például céges rendezvényeken.

X4c: Műszaki adatok
| Ajánlott napi csúcsteljesítmény | 100 |
|---|
| Vendéglátás | |
|---|---|
| Nagy irodahelyiség | |
| Üzemi konyha | |
| Önkiszolgáló ügyfélzóna |
| Eszpresszó | |
|---|---|
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| Americano | |
| 2 x Americano | |
| Lungo | |
| 2 x Lungo | |
| Kávékülönlegesség | |
| 2 × kávékülönlegesség | |
| Bögre kávé | |
| Forró víz | |
| Forró víz zöld teához |
| Eszpresszó | 83 |
|---|---|
| 2 × eszpresszó | 119 |
| Kávé | 75 |
| 2 × kávé | 92 |
| Forró víz | 80 |
| A specialitások száma | 13 |
|---|---|
| Intelligens előmelegítés | |
| Maradékvíz-csatlakozás | |
| Jeladó a szállítási csomagban | - |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
|---|---|
| Lungo funkció | |
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Daráló | P.A.G.2 |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Aktív kávébab-felügyelet |
| Kijelző | 3,5” színes kijelző |
|---|---|
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 10 fokozat |
| Programozható forrázási hőmérséklet | 3 fokozat |
| Programozható forróvíz-hőmérséklet | 3 fokozat |
| Visszaállítható napszámláló | |
| Az elkészítések száma minden termék esetében leolvasható |
| Wi-Fi Connect V2 | |
|---|---|
| Payment Connect | |
| MDB Connect | |
| Business Connect |
| Pocket Pilot 2.0 | |
|---|---|
| Pocket Pilot 3.0 | |
| MDB Interface 2.0 |
| Szűrőpatron | CLARIS Pro Smart maxi / CLARIS Pro Smart+ |
|---|---|
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| Zárható kávétartály és víztartály | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Csészevilágítás, borostyán/fehér |
|---|
| Szabályozható magassággal és forróvíz kimenettel rendelkező kávékimenet | 65 – 153 mm |
|---|---|
| Víztartály űrtartalma | 2.8 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 500 g |
| A kávébabtartály opcionálisan bővíthető a következőre: | 1 kg |
| Kávézacctartály (adagok) | 40 |
| Kábelhossz | 1.2 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Fix vízcsatlakozási menetméret | G 3/8" |
| Készenléti teljesítmény | < 0,5 W |
| Tömeg | 12.7 kg |
| Súly (nettó) | 12.7 kg |
| Súly (bruttó) | 17.1 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 37.3 × 47 × 46.1 cm |
| Méret (szé × ma × mé) kávébabtartály-feltéttel | 37.3 × 52.4 × 46.1 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15626, Dark Inox (EA) |
| EAN-kód | 7610917156269 |
| Gyártó ország | Made in Switzerland |
| Modellév | 2025 |
| 3-fázisú tisztítótabletták | |
|---|---|
| CLARIS Pro Smart+ szűrőpatron | |
| Használati útmutató | |
| Garanciális feltételek |
X4c (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
X4c (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 2,1 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 2,1 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 2,4 MB)
X4c (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DA)
(PDF, 2,1 MB)
Technical documentation X4c EA SA INTA (EN)
Technical documentation X4c EA SA INTA (EN)
(PDF, 625,8 KB)
Documentazione tecnica X4c EA SA INTA (IT)
(PDF, 625,8 KB)
Teknisk dokumentation X4c EA SA INTA (SV)
(PDF, 626,2 KB)
Documentation technique X4c EA SA INTA (FR)
(PDF, 626,8 KB)
Техническая документация X4c EA SA INTA (RU)
(PDF, 631,4 KB)
Documentação técnica X4c EA SA INTA (PT)
(PDF, 626,3 KB)
Documentación técnica X4c EA SA INTA (ES)
(PDF, 626,4 KB)
Technische Dokumentation X4c EA SA INTA (DE)
(PDF, 626,5 KB)
Technische documentatie X4c EA SA INTA (NL)
(PDF, 625,8 KB)
Changing the filter X4c
Cleaning the machine X4c
Descaling the machine X4c
X10c / X4c Important information about installing automatic coffee machines with a permanent water connection
X10c / X4c Important information about installing automatic coffee machines with a permanent water connection
(PDF, 566,9 KB)
X10c / X4c Informazioni importanti per l'installazione di macchine automatiche da caffè con allacciamento acqua fisso
(PDF, 567,5 KB)
X10c / X4c Viktig information för installation av helautomatiska kaffemaskiner med fastvattenanslutning
(PDF, 567,4 KB)
X10c / X4c Informations importantes concernant l'installation des machines automatiques à café avec raccord d'eau fixe
(PDF, 568 KB)
X10c / X4c Важная информация по установке автоматических кофемашин со стационарным подключением к водопроводу
(PDF, 571,8 KB)
X10c / X4c Tärkeitä tietoja vesijohtoliitännällä varustettujen täysautomaattisten kahvijuomalaitteiden asentamisesta
(PDF, 567,2 KB)
X10c / X4c Informações importantes relativas à instalação de máquinas de café automáticas com conexão fixa de água
(PDF, 568,3 KB)
X10c / X4c Información importante sobre la instalación de las máquinas automáticas con toma fija de agua
(PDF, 568,3 KB)
X10c / X4c Ważne informacje dotyczące instalacji automatycznych ekspresów do kawy ze stałym podłączeniem wody
(PDF, 568,6 KB)
X10c / X4c Viktig informasjon for installasjon av kaffespesialitetsmaskiner med fast vanntilkobling
(PDF, 567,5 KB)
X10c / X4c Wichtige Informationen zur Installation von Vollautomaten mit Festwasseranschluss
(PDF, 568,2 KB)
X10c / X4c Belangrijke informatie over de installatie van volautomaten met vaste wateraansluiting
(PDF, 567,3 KB)
X10c / X4c Vigtige oplysninger vedrørende installation af fuldautomatiske maskiner med fast vandtilslutning
(PDF, 567,4 KB)
CAD - Download .DXF
CAD - Download .STEP
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A gép vízkőtlenítése
A vezetékes vizet használó háztartási gépek legkönyörtelenebb ellensége a vízkő. A JURA kifejlesztette saját vízkőtelenítő tablettáját, amely meghosszabbítja a kávéfőző gép élettartamát úgy, hogy eltávolítja a vízkövet, miközben magához a géphez igen kíméletes.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.














