X4
A feketekávé különlegességek prémium élvezetéhez
Az X4 páratlan kávéélményt kínál. Professzionális aromadarálóval (P.A.G.2) darálja a kávébabot, és három innovatív JURA főzési eljárást kombinál. A One-Touch Lungo funkcióval tökéletesre készíti az aromás americano-t és a lungo-t a rájuk jellemző jegyekkel. A népszerű café crème a 3D brewing technology használja, az espresso pedig erős, de kiegyensúlyozott ízzel büszkélkedhet az impulzuskivonási eljárásnak (P.E.P.®) köszönhetően.
X4 - Dark Inox (EA)
returnForm_articleNumber 15544
Kiváló kávéminőség
A modern professzionális aromadaráló (P.A.G.2) tökéletes őrleményt ígér, és biztosítja, hogy az összes kávéfajtában megtalálható aromák összetettsége és a pörkölés jegyei is bekerüljön a csészébe. A daráló az előkészületek között nyugalmi üzemmódban marad, ami kíméletesebb a darálóval szemben, miközben növeli annak élettartamát. Három különböző főzési folyamat biztosítja a tökéletes eredményt, egy gombnyomásra automatikusan kölcsönözve a kívánt kávékülönlegességnek sajátos karakterét.

Teljes használhatóság
Az X4 kétszeres professzionalizmusával nyűgöz le, és egyformán kielégíti a kezelők és a kávéfogyasztók igényeit. 3,5 hüvelykes kijelzőjével és előre beállított gombjaival praktikus hozzáférést biztosít a kényeztetés teljes világához. Működési szempontból a konfigurációja és a zárolási lehetőségei nagyon lenyűgözőek. A zárható víztartálynak és babtartálynak köszönhetően védve van a külső interferencia ellen, miközben ergonomikus kialakítású alkatrészei, mint például a csepptálca és a kávézacc tartály egyszerű mindennapi használatot tesznek lehetővé.

Időtlen professzionális megjelenés
Dark Inox színével és egyenes vonalaival az X4 a klasszikus JURA dizájnt tükrözi. Valódi szemet gyönyörködtető, és ugyanolyan stílusos a dizájnhoz illő környezetben, mint egy vendéglátó pulton. Az X4 kialakítás tökéletes egyensúlyt teremt az esztétika és a funkcionalitás között.

Támogatja a modern fizetési módokat
Az X4 támogatja az MDB szabványt, és lehetővé teszi számos fizetési rendszerhez való csatlakozást. A JURA MDB Interface 2.0*-hoz csatlakoztatva az X4 maximális rugalmasságot kínál, legyen szó hitelkártyáról, jelvényről vagy mobilfizetésről. A JURA Pocket Pilot 2.0* is meggyőző megoldás. Az ingyenes szoftver az érintés nélküli fizetést egy számlázási és kezelési rendszerrel ötvözi egyetlen, webalapú eszközben.
* Jelenleg nem használható mert a magyar jogszabály jelenleg nem teszi lehetővé.

X4: Műszaki adatok
| Ajánlott napi csúcsteljesítmény | 100 |
|---|
| Vendéglátás | |
|---|---|
| Nagy irodahelyiség | |
| Üzemi konyha | |
| Önkiszolgáló ügyfélzóna |
| Eszpresszó | |
|---|---|
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| Americano | |
| 2 x Americano | |
| Lungo | |
| 2 x Lungo | |
| Kávékülönlegesség | |
| 2 × kávékülönlegesség | |
| Espresso doppio | |
| Forró víz | |
| Forró víz zöld teához |
| Eszpresszó | 81 |
|---|---|
| 2 × eszpresszó | 80 |
| Kávé | 75 |
| 2 × kávé | 74 |
| Forró víz | 81 |
| A specialitások száma | 13 |
|---|---|
| Intelligens előmelegítés | |
| Wi-Fi-kapcsolat otthoni hálózathoz |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
|---|---|
| Lungo funkció | |
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Daráló | P.A.G.2 |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Aktív kávébab-felügyelet |
| Kijelző | 3,5" színes kijelző |
|---|---|
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 10 fokozat |
| Programozható forrázási hőmérséklet | 3 fokozat |
| Programozható forróvíz-hőmérséklet | 3 fokozat |
| Visszaállítható napszámláló | |
| Az elkészítések száma minden termék esetében leolvasható |
| Smart Connect | |
|---|---|
| Wi-Fi Connect | |
| Payment Connect | |
| MDB Connect |
| Pocket Pilot 2.0 | |
|---|---|
| Data Communicator | |
| MDB Interface 2.0 |
| Szűrőpatron | CLARIS Pro Smart maxi / CLARIS Pro Smart+ |
|---|---|
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| Zárható kávétartály és víztartály | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Csészevilágítás, borostyán/fehér |
|---|
| Szabályozható magassággal és forróvíz kimenettel rendelkező kávékimenet | 65 – 153 mm |
|---|---|
| Víztartály űrtartalma | 5 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 500 g |
| A kávébabtartály opcionálisan bővíthető a következőre: | 1 kg |
| Kávézacctartály (adagok) | 40 |
| Kábelhossz | 1.2 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Készenléti teljesítmény | < 0,5 W |
| Tömeg | 12.7 kg |
| Súly (nettó) | 12.7 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 37.3 × 47 × 46.1 cm |
| Méret (szé × ma × mé) kávébabtartály-feltéttel | 37.3 × 52.4 × 46.1 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15544, Dark Inox (EA) |
| EAN-kód | 7610917155446 |
| Gyártó ország | Made in Switzerland |
| Modellév | 2024 |
| 3-fázisú tisztítótabletták | |
|---|---|
| CLARIS Pro Smart+ szűrőpatron | |
| Használati útmutató | |
| Garanciális feltételek |
X4 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
X4 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 1,2 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Інструкція з експлуатації (UA)
(PDF, 5 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 1,7 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 1,3 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 1,8 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 2,1 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Käyttöohje (FI)
(PDF, 1,3 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Manual de instruções (PT)
(PDF, 2,7 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 2,7 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 1,4 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 1,3 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 1,2 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 2,1 MB)
X4 (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DA)
(PDF, 1,3 MB)
Technical documentation X4 EA SA INTA (EN)
Technical documentation X4 EA SA INTA (EN)
(PDF, 579,7 KB)
Documentazione tecnica X4 EA SA INTA (IT)
(PDF, 580,1 KB)
Teknisk dokumentation X4 EA SA INTA (SV)
(PDF, 580,4 KB)
Documentation technique X4 EA SA INTA (FR)
(PDF, 581 KB)
Техническая документация X4 EA SA INTA (RU)
(PDF, 584,2 KB)
Documentação técnica X4 EA SA INTA (PT)
(PDF, 580,5 KB)
Documentación técnica X4 EA SA INTA (ES)
(PDF, 580,3 KB)
Technische Dokumentation X4 EA SA INTA (DE)
(PDF, 580,9 KB)
Technische documentatie X4 EA SA INTA (NL)
(PDF, 580 KB)
Product information sheet X4 EA
Changing the filter X4
Cleaning the machine X4
Descaling the machine X4
CAD - Download .DXF
CAD - Download .STEP
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A gép vízkőtlenítése
A vezetékes vizet használó háztartási gépek legkönyörtelenebb ellensége a vízkő. A JURA kifejlesztette saját vízkőtelenítő tablettáját, amely meghosszabbítja a kávéfőző gép élettartamát úgy, hogy eltávolítja a vízkövet, miközben magához a géphez igen kíméletes.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.













