
WE6
Kávéklasszikusok a munkahelyen
Biztosítson vásárlóinak, dolgozóinak vagy vendégeinek tökéletes kávét és garantált a nyugodt, barátságos és termelékeny környezet. A kávé serkenti az agyat és a kreativitást. Így minden munkahelyen szükség lenne rá. Az új WE6 modell a szakértője a klasszikusok elkészítésének: Ristretto, Espresso vagy Hosszú kávé.
Az elegáns profi kávéfőzőgép 3 literes víztartállyal, 500 g-os kávébabtartállyal szerelt és a zacctartályt elegendő 25 kávénként üríteni, így tökéletes választás olyan helyekre, ahol napi körülbelül 30 csészényi kávé fogy el. A modern TFT kijelzőnek és a mellette lévő nyomógomboknak köszönhetően még a járatlan felhasználók is pofonegyszerűen tudják használni a gépet.
WE6 - Piano Black
returnForm_articleNumber 15114
A legkorszerűbb tehcnológiák a tökéletes élvezetért

TÜV-tanúsítvány – Garancia a higiéniára

Az Ön igényeinek megfelelő egyediség

WE6: Műszaki adatok
| Ajánlott napi csúcsteljesítmény | 30 |
|---|
| Stúdió | |
|---|---|
| Iroda | |
| Üzlethelyiségek | |
| Értékesítési hely | |
| Műhely |
| Ristretto | |
|---|---|
| 2 × ristretto | |
| Eszpresszó | |
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| 2 × kávékülönlegesség | |
| Forró víz |
| Eszpresszó | 96 |
|---|---|
| 2 × eszpresszó | 138 |
| Kávé | 70 |
| 2 × kávé | 84 |
| Forró víz | 82 |
| A specialitások száma | 8 |
|---|---|
| Jeladó a szállítási csomagban | - |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
|---|---|
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Daráló | Többfokozatú Aroma G3 daráló |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Kijelző | 2,8" színes kijelző |
|---|---|
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 8 fokozat |
| Programozható forrázási hőmérséklet | 2 fokozat |
| Visszaállítható napszámláló |
| Szűrőpatron | CLARIS Pro Smart / CLARIS Smart |
|---|---|
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Állítható magasságú/szélességű kávékifolyó | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Állítható magasságú forróvíz-kifolyó | 65 – 111 mm |
| Víztartály űrtartalma | 3 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 500 g |
| Kávézacctartály (adagok) | 25 |
| Kábelhossz | 1.1 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Készenléti teljesítmény | 0 W |
| Tömeg | 10 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 29.5 × 41.9 × 44.4 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15114, Piano Black (EU) |
| EAN-kód | 7610917151141 |
| Gyártó ország | Made in Portugal |
| Modellév | 2016 |
Professional Instructions for Use WE6
Professional Instructions for Use WE6
(PDF, 2,2 MB)
Керівництво з експлуатації кавомашини WE6 (UA)
(PDF, 3,7 MB)
Istruzioni per l‘uso WE6
(PDF, 2,2 MB)
Bruksanvisning WE6
(PDF, 2,2 MB)
Mode d’emploi WE6
(PDF, 1,9 MB)
Руководство по эксплуатации кофемашины WE6
(PDF, 2,2 MB)
WE6 Käyttöohje
(PDF, 2,2 MB)
WE6 kasutusjuhend
(PDF, 1,5 MB)
Manual de instruções WE6
(PDF, 1,1 MB)
Modo de empleo WE6
(PDF, 1,1 MB)
Instrukcja obsługi WE6
(PDF, 2,1 MB)
Instruksjonsbok WE6
(PDF, 2,3 MB)
Bedienungsanleitung WE6
(PDF, 2,1 MB)
Gebruiksaanwijzing WE6
(PDF, 2,2 MB)
Betjeningsvejledning WE6
(PDF, 2,3 MB)
WE6 Professional kafijas automāta lietošanas instrukcija
(PDF, 1,5 MB)
Kavos aparato WE6 naudojimo instrukcija
(PDF, 1,5 MB)
WE6 Professional使用说明书
(PDF, 2,9 MB)
Technical documentation WE6
Technical documentation WE6
(PDF, 419,5 KB)
Documentazione tecnica WE6
(PDF, 420,9 KB)
Teknisk dokumentation WE6
(PDF, 422,7 KB)
Documentation technique WE6
(PDF, 421,5 KB)
Техническая документация WE6
(PDF, 431,3 KB)
Documentação técnica WE6
(PDF, 423,8 KB)
Documentación técnica WE6
(PDF, 422 KB)
Technische Dokumentation WE6
(PDF, 419,6 KB)
Technische documentatie WE6
(PDF, 421,7 KB)
Descaling the machine WE6
Descaling the machine WE6
(PDF, 959,8 KB)
Decalcificazione dell’apparecchio WE6
(PDF, 964,2 KB)
Avkalkning av apparaten WE6
(PDF, 1,7 MB)
Détartrage de la machine WE6
(PDF, 962,2 KB)
Удаление известковых отложений солей в кофемашине WE6
(PDF, 969,2 KB)
Descalcificar o aparelho WE6
(PDF, 1 MB)
Descalcificar la máquina WE6
(PDF, 1,6 MB)
Odkamienianie urządzenia WE6
(PDF, 1,7 MB)
Gerät entkalken WE6
(PDF, 2,3 MB)
Apparaat ontkalken WE6
(PDF, 1,7 MB)
Changing the filter WE6
Changing the filter WE6
(PDF, 854,2 KB)
Sostituzione del filtro WE6
(PDF, 860,6 KB)
Byte av filter WE6
(PDF, 861,7 KB)
Remplacement du filtre WE6
(PDF, 860,6 KB)
Замена фильтра WE6
(PDF, 853,7 KB)
Suodattimen vaihto WE6 (FI)
(PDF, 2,3 MB)
Mudar o filtro WE6
(PDF, 861,5 KB)
Cambiar el filtro WE6
(PDF, 855,6 KB)
Wymiana fi ltra WE6
(PDF, 860,2 KB)
Filter wechseln WE6
(PDF, 855 KB)
Filter vervangen WE6
(PDF, 860,9 KB)
Cleaning the machine WE6
Cleaning the machine WE6
(PDF, 927,9 KB)
Pulizia dell’apparecchio WE6
(PDF, 512,4 KB)
Rengöring av apparaten WE6
(PDF, 1 MB)
Nettoyage de la machine WE6
(PDF, 929,1 KB)
Очистка кофемашины WE6
(PDF, 553,9 KB)
Limpar o aparelho WE6
(PDF, 1 MB)
Limpiar la máquina WE6
(PDF, 929,3 KB)
Czyszczenie urzadzenia WE6
(PDF, 1 MB)
Gerät reinigen WE6
(PDF, 928,2 KB)
Apparaat reinigen WE6
(PDF, 1 MB)
Product information sheet WE6
CAD - Download .DXF
CAD - Download .STEP
CAD - Download .X_T
WE6 JURA Pocket Pilot QR Code
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A gép vízkőtlenítése
A vezetékes vizet használó háztartási gépek legkönyörtelenebb ellensége a vízkő. A JURA kifejlesztette saját vízkőtelenítő tablettáját, amely meghosszabbítja a kávéfőző gép élettartamát úgy, hogy eltávolítja a vízkövet, miközben magához a géphez igen kíméletes.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.




