
S8
Innováció és kényeztetés elegáns harmóniában
A stílusos S8 mind a kávé, mind a kézművesség ínyenceit megörvendezteti majd. Szoborszerű kialakításával, kiváló minőségű anyagaival és szakértő gyártási minőségével ez a kávéfőző egyértelműen a kiváló ízlés névjegye. Az innovatív technológia azt jelenti, hogy most egyetlen gombnyomással élvezheti a különlegesen kényeztető különleges kávék széles választékát.
S8 - Platin (EB)
returnForm_articleNumber 15483
Enyhén édesített tejhab a legújabb kávétrendek megteremtéséhez
A Sweet Foam funkció a tejhabot az elkészítés során ízesíti a tej melegítésével és habosításával, és a szirupfeltét segítségével egyenletes ízesítéssel. Ez finoman édesített tejhabot eredményez finoman pórusos textúrával a következő szintű kényeztetésért. Ezzel a funkcióval az S8 egy gombnyomással olyan trendkülönlegességeket is készíthet, mint a Sweet Latte. Ráadásul a Hot Milk funkcióval a hőmérséklet minden alkalommal tökéletes. Az intelligens One-Touch tejrendszer-tisztító funkció egyetlen gombnyomásra működésbe lép, hogy teljessé tegye a Sweet Foam élményét.

Innovatív technológia a végtelen kényeztetésért
A legfinomabb összetevők és az optimális előkészítés elengedhetetlenek egy csésze hibátlan kávéhoz. A második generációs professzionális aromadaráló (P.A.G.2) minden csészével egyenletes, kiváló minőségű darálást biztosít. Az őrlés durvasága bármikor állítható, az előkészítés előtt és után a P.A.G.2 pihenő üzemmódba kapcsol. Ez javítja teljesítményét és élettartamát. A nyolcadik generációs 3D főzési egység ideális főzési körülményeket és finom eredményeket biztosít. Mindezek a tulajdonságok együttesen egy kivételes automata kávéfőzőt hoznak létre, amely kiváló, ínyenc minőségű ízt biztosít teljes élettartama alatt.

Intuitív kezelés a lehető legegyszerűbb használat érdekében
Az S8 innovatív működési koncepciója világos és könnyen érthető. A nagyméretű, 4,3 hüvelykes érintőképernyővel könnyedén végig lapozhatja a különböző kezelési és programozási lépéseket. A felület teljesen magától értetődő, grafikák és animált utasítások mutatják be az előkészítési folyamat minden lépését. A képernyő kialakítása tükrözi a gép feltűnő, jellegzetes stílusát, és egyszerű felhasználói felületet biztosít a könnyű kezeléshez.

Kiváló minőségű, szoborszerű kialakítással
A letisztult vonalak, a kiváló minőségű anyagok és a precíz kidolgozás dominál, az S8 dizájnja még évekig tartó használat után is vadonatújnak tűnik. A kompakt kategória összes legjobb tulajdonságát ötvözi a luxus szegmens elemeivel, és mindezt elegáns harmóniában egyesíti. Ez a kávéfőző a szemek lakomája, amely ízlelőbimbóit is elkápráztatja kiváló különleges kávéival.

S8: Műszaki adatok
| A specialitások száma | 27 |
|---|---|
| Eszpresszó | |
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| Americano | |
| Lungo | |
| Espresso doppio | |
| Cortado | |
| Sweet Cortado | |
| Espresso macchiato | |
| Sweet Espresso macchiato | |
| Cappuccino | |
| Sweet Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Flat white | |
| Sweet Flat white | |
| Flat white Extra Shot | |
| Latte macchiato | |
| Sweet Latte macchiato | |
| Latte macchiato Extra Shot | |
| Sweet Latte | |
| Sweet Latte Extra Shot | |
| Tejhabadag | |
| Sweet Tejhabadag | |
| Tejadag | |
| Sweet Tejadag | |
| Forró víz |
| Sweet Foam funkció | |
|---|---|
| Aktív kávébab-felügyelet | |
| Wi-Fi-kapcsolat otthoni hálózathoz | |
| Jeladó a szállítási csomagban | Wi-Fi Connect |
| Daráló | P.A.G.2 |
|---|---|
| Porcsúszda az őrölt kávénak | |
| Lungo funkció | |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Tejrendszer / cserélhető tejkiöntő | HP3 / CX3 |
| Kijelző | 4,3" színes érintőképernyős kijelző |
|---|---|
| Termékek áthelyezése, sokszorosítása és testre szabása | |
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 10 fokozat |
| Egyénileg programozható őrlésfokozat | 7 fokozat |
| Programozható forrázási hőmérséklet | 3 fokozat |
| Programozható tej-/tejhabmennyiség | |
| Programozható forróvíz-hőmérséklet | 3 fokozat |
| Kompatibilis a J.O.E.® rendszerrel |
| Intelligens vízrendszer (I.W.S.) | |
|---|---|
| Szűrőpatron | CLARIS Smart+ |
| One-Touch tejrendszer-tisztítás (automatikus) | |
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Csészevilágítás, borostyán/fehér |
|---|
| Állítható magasságú/szélességű kávékifolyó | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Állítható magasságú cappuccinokifolyó | 107 – 153 mm |
| Állítható magasságú forróvíz-kifolyó | 70 – 116 mm |
| Víztartály űrtartalma | 1.9 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 280 g |
| Kávézacctartály (adagok) | 16 |
| Kábelhossz | 1.1 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Készenléti teljesítmény | 0 W |
| Tömeg | 9.8 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 28 × 34.8 × 44.6 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15483, Platina (EB) |
| EAN-kód | 7610917154838 |
| Gyártó ország | Made in Switzerland |
| Modellév | 2023 |
| Adagolókanál őrölt kávéhoz | |
|---|---|
| Sziruptartály | |
| Tejvezető cső csatlakozóval | |
| Tartály a tejrendszer tisztításához | |
| Tejrendszertisztító (minitabletták) | |
| 3-fázisú tisztítótabletták | |
| CLARIS Smart+ szűrőpatron | |
| Szűrőhosszabbító/szűrőburkolat | |
| Használati útmutató | |
| Garanciális feltételek |
S8 (EB/SB/INTB) Instructions for Use (EN)
S8 (EB/SB/INTB) Instructions for Use (EN)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Керівництво з експлуатації (UK)
(PDF, 4,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Istruzioni per l‘usojura (IT)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 3 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 2,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Manual de instruções (PT)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3,3 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Gebruiksaanwijzingjura (NL)
(PDF, 3,1 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 2,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 2,7 MB)
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A gép vízkőtlenítése
A vezetékes vizet használó háztartási gépek legkönyörtelenebb ellensége a vízkő. A JURA kifejlesztette saját vízkőtelenítő tablettáját, amely meghosszabbítja a kávéfőző gép élettartamát úgy, hogy eltávolítja a vízkövet, miközben magához a géphez igen kíméletes.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.
A tejrendszer tisztítása
A dupla kifolyóban található tejrendszer higinékusan tartása és tökéletes működésének biztosítása egyszerű feladat. Ehhez mindössze arra van szükség, hogy ne felejtse el minden nap megtisztítani a tejrendszert a tejes kávétermékek készítését követően, mely mindössze körülbelül két percet vesz igénybe. Csak a JURA tejrendszer tisztítószerét használja, amelyet kifejezetten a tejrendszer tisztítására fejlesztettek ki.








