J8 twin
Dupla teljesítmény, teljes rugalmasság
Normál vagy koffeinmentes különleges kávé? Sötét espresso pörkölés vagy enyhe lungo kávékeverék? A JURA J8 twin két nagy teljesítményű kúpos őrlövel van felszerelve. A két kávéfőzőt egyben kombinálva ez a gép mindkét világból a legjobbat kínálja.
A J8 twin ideális helyzetben van

J8 twin - Diamond Black (EA)
returnForm_articleNumber 15561
Két P.A.G.3+ nagy teljesítményű kúpos daráló
A J8 twin a kávé élvezetének teljesen új világát nyitja meg. Két különböző kávékeverék feldolgozására képes, és számos lehetőséget kínál, amelyek minden ízlést kielégítenek. Függetlenül attól, hogy szereti-e a reggeli kávét egy adag koffeinnel, és inkább megelégszik az éjszakai koffeinmentességgel, vagy akár egyszerre is meg szeretné kóstoln– a J8 twin meg tudja valósítani. Ezt a kompakt gépet úgy tervezték, hogy két nagy teljesítményű P.A.G.3+ kúpos darálót tartalmazzon. Amellett, hogy precíz őrlési eredményeket produkálnak, egy aromaszabályzó funkcióval is rendelkeznek, amely aktívan figyeli az őrlés konzisztenciáját. Az előkészületek között a daráló nyugalmi üzemmódban marad. Ez kíméletesebb a darálóval szemben, maximalizálja annak élettartamát, miközben állandóan kellemes ízt biztosít.

Különlegességek minden egyéni ízléshez
A J8 twin 31 finom különlegességet tud készíteni. A két kúpos darálónak köszönhetően a gép maximális rugalmassággal büszkélkedhet ízletes italok készítésekor. Minden kávét az Ön személyes ízlésének megfelelően készítenek, mindig frissen őrölve kedvenc kávékeverékével, erős vagy enyhe, normál vagy koffeinmentes. Röviden: két kávéfőző előnyeivel büszkélkedhet egy kompakt készülékben. Pedig ez a tehetséges sokoldalú játékos még többre képes. A tejhabot ízesítheti, hogy finom édes jegyet adjon, és ezáltal egy teljesen új ízvilág nyílik meg. A klasszikus, egyszerű Espresso-tól a stílusos Sweet Latte-ig nincs határa annak, amit elkészíthet.

Az eredmények az ujja hegyén
A J8 twin Panorama Coffee Panel intuitív átjárója kávékülönlegességek készítésének. Pontos és logikus, ez a működési koncepció magától értetődő. Az Easy Mode csúszkák maximális rugalmasságot biztosítanak, amikor a különlegességeket a kiválasztott csészékhez igazítják. Az asszisztens rendszerek még egyszerűbbé teszik a kezelést, míg az aromaszabályozás biztosítja a megfelelő őrlési konzisztenciát. A Coffee Eye intelligens csészeérzékelő gondoskodik arról, hogy a csészék mindig a kiválasztott specialitásnak megfelelő kifolyó alá kerüljenek. És természetesen a tisztítás és karbantartás is egyetlen gombnyomással lehetséges.

Csúcsteljesítmény kompakt, okos kialakításban
Két kúpos daráló, szépen megtervezve, hogy egy elegáns gépbe illeszkedjenek. Letisztult vonalakkal, kiváló minőségű anyagokkal és kiváló kivitelezéssel a J8 twin egy kifinomult berendezés. A részletekre való figyelem egyértelműen kifejeződik olyan elemekben, mint az őrlési konzisztencia beállítása, az állítható magasságú kávékifolyó és a darálófedelek. A forma és a funkció zökkenőmentesen kombinálva egy összehangolt egységet hoznak létre, amelynek középpontjában a Panorama Coffee Panel található. A finom dizájn kiemelésekkel kombinálva a színválaszték kiválóan kiegészíti ennek a kivételes kávéfőzőnek a vonalait.

J8 twin: Műszaki adatok
| A specialitások száma | 31 |
|---|---|
| Eszpresszó | |
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| Americano | |
| Lungo | |
| Espresso doppio | |
| Cortado | |
| Sweet Cortado | |
| Espresso macchiato | |
| Sweet Espresso macchiato | |
| Tejeskávé | |
| Sweet Tejeskávé | |
| Tejeskávé Extra Shot | |
| Cappuccino | |
| Sweet Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Flat white | |
| Sweet Flat white | |
| Flat white Extra Shot | |
| Latte macchiato | |
| Sweet Latte macchiato | |
| Latte macchiato Extra Shot | |
| Sweet Latte | |
| Sweet Latte Extra Shot | |
| Tejhabadag | |
| Sweet Tejhabadag | |
| Tejadag | |
| Sweet Tejadag | |
| Forró víz | |
| Forró víz zöld teához |
| Sweet Foam funkció | |
|---|---|
| Aktív kávébab-felügyelet | |
| Coffee Eye | |
| Wi-Fi-kapcsolat otthoni hálózathoz | |
| Jeladó a szállítási csomagban | Wi-Fi Connect |
| Daráló | 2 × P.A.G.3+ |
|---|---|
| Porcsúszda az őrölt kávénak | |
| Lungo funkció | |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Tejrendszer / cserélhető tejkiöntő | HP3 / CX3 |
| Kijelző | 6,7" Panorama Coffee kezelőpanel |
|---|---|
| Termékek áthelyezése, sokszorosítása és testre szabása | |
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 8 fokozat |
| Egyénileg programozható őrlésfokozat | 6 fokozat |
| Programozható forrázási hőmérséklet | 3 fokozat |
| Programozható tej-/tejhabmennyiség | |
| Programozható forróvíz-hőmérséklet | 3 fokozat |
| Kompatibilis a J.O.E.® rendszerrel |
| Intelligens vízrendszer (I.W.S.) | |
|---|---|
| Szűrőpatron | CLARIS Smart+ |
| One-Touch tejrendszer-tisztítás (automatikus) | |
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Kétkomponensű technológiával készült elülső rész | |
|---|---|
| Csészevilágítás, borostyán/fehér |
| Állítható magasságú/szélességű kávékifolyó | 66 – 112 mm / – |
|---|---|
| Állítható magasságú cappuccinokifolyó | 107 – 153 mm |
| Állítható magasságú forróvíz-kifolyó | 78 – 124 mm |
| Víztartály űrtartalma | 1.9 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 2 × 180 g |
| Kávézacctartály (adagok) | 16 |
| Kábelhossz | 1.1 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Készenléti teljesítmény | 0 W |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 31 × 36 × 44.6 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15561, Diamond Black (EA) |
| EAN-kód | 7610917155613 |
| Gyártó ország | Made in Switzerland |
| Modellév | 2023 |
| Adagolókanál őrölt kávéhoz | |
|---|---|
| Sziruptartály | |
| Tejvezető cső csatlakozóval | |
| Tartály a tejrendszer tisztításához | |
| Tejrendszertisztító (minitabletták) | |
| 3-fázisú tisztítótabletták | |
| CLARIS Smart+ szűrőpatron | |
| Szűrőhosszabbító/szűrőburkolat | |
| Használati útmutató | |
| Garanciális feltételek |
J8 twin (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Керівництво з експлуатації кавомашини (UA)
(PDF, 17,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации кофемашины (RU)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Manual de instruções (PT)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 3,3 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA/NAA) J.O.E.® Onboarding (EN)
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.














