C8
Kompakt formátum, hihetetlen íz
A C8 a JURA új prémium gazdaságos szegmensét képviseli. Kompakt gép, amely maximális teljesítményt nyújt, prémium szegmens stílusú elemekkel tervezve, amelyek különleges kávéélményt szolgálnak.
A C8 ideális helyzetben van

C8 - Piano Black (EA)
Art. No. 15603
Tiszta kényeztetés
A C8 kompakt méretű, de kiváló minőségű kávét szolgál fel. Az 5-16 g-os tárolókapacitású, változtatható központiegységgel rendelkező teljes méretű főzőegységnek köszönhetően a C8 egyetlen csészében rögzíti az összes kávéaromát. Az impulzusos extrakciós folyamat (P.E.P.®) biztosítja, hogy minden espresso-t a barista szabványnak megfelelően tökéletesen szolgáltassunk fel, miközben lehetőség van a saját egyéni csavarok hozzáadására is az őrlemény konzisztenciájának, valamint a víz és tej mennyiségének beállításával. A két csésze funkcióval egyszerre két csésze espresso vagy kávét készíthet – tökéletes a közös kávézási pillanatokhoz.

Finom tejhab egy gombnyomással
A levegős tejhab lehetővé teszi a latte macchiato ízének kibontakozását, vagy tökéletes befejezést ad a cappuccinonak. A C8 ezt a két klasszikust egy gombnyomásra frissen készíti tejhabbal, kompromisszumok nélküli minőséget kínálva. A finom hab technológia, amely fel habosítja a tejet, könnyű textúrát és egy nagyon különleges tejhabot hoz létre.

Kifinomult, kompakt kialakítás
A prémium szegmensünk által ihletett C8 kifinomult és időtlen hullámkialakítással büszkélkedhet: ívelt szerkezetek jellemzik a víztartályt, és kiemelik a krómozott csésze rácsát. A hullámok lendülete a domború-konkáv fronton folytatódik, egyetlen kompakt egységben rögzítve a C8 formanyelvét. A letisztult dizájnnal és szokatlan egyszerűséggel büszkélkedő C8 lenyűgöző teljesítményt nyújt kompakt formátumban.

C8: Műszaki adatok
| A specialitások száma | 6 |
|---|---|
| Eszpresszó | |
| 2 × eszpresszó | |
| Kávé | |
| 2 × kávé | |
| Cappuccino | |
| Latte macchiato |
| Wi-Fi-kapcsolat otthoni hálózathoz | |
|---|---|
| Jeladó a szállítási csomagban | - |
| Daráló | Professional Aroma Grinder (P.A.G.) |
|---|---|
| Porcsúszda az őrölt kávénak | |
| Impulzusos extrahálási eljárás (P.E.P.®) | |
| Változtatható forrázóegység | 5 – 16 g |
| Nagy teljesítményű szivattyú, 15 bar | 1 |
| Termoblokkos fűtőrendszer | 1 |
| Fluidrendszerek | 1 |
| Tejrendszer / cserélhető tejkiöntő | HP1 / CX1 |
| Kijelző | Easy Control Panel |
|---|---|
| Programozható és egyénileg beállítható vízmennyiség a kávéhoz | |
| Programozható és egyénileg beállítható erősségű kávé | 3 fokozat |
| Programozható tej-/tejhabmennyiség | |
| Kompatibilis a J.O.E.® rendszerrel |
| Intelligens vízrendszer (I.W.S.) | |
|---|---|
| Szűrőpatron | CLARIS Smart+ |
| Integrált öblítési, tisztítási és vízkőtelenítési program | |
| Felügyelt csepptálca | |
| JURA-higiénia: TÜV-tanúsítvánnyal |
| Energiatakarékos üzemmód (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch, ill. hálózati kapcsoló | |
| Programozható kikapcsolási idő |
| Rendkívül csillogó előlapok |
|---|
| Állítható magasságú/szélességű kombinált kifolyó | 75 – 115 mm / – |
|---|---|
| Víztartály űrtartalma | 1.6 l |
| Kávébabtartály űrtartalma | 200 g |
| Kávézacctartály (adagok) | 16 |
| Kábelhossz | 1.1 m |
| Feszültség / névleges teljesítmény | 230 V ~ / 1450 W |
| Áramerősség | 10 A |
| Készenléti teljesítmény | ≤ 0,5W |
| Tömeg | 9.5 kg |
| Méret (szé × ma × mé) | 26 × 32.5 × 43.7 cm |
| Cikkszám, terméknév | 15603, Piano Black (EA) |
| EAN-kód | 7610917156030 |
| Gyártó ország | Made in Portugal |
| Modellév | 2024 |
| Adagolókanál őrölt kávéhoz | |
|---|---|
| Tejvezető cső csatlakozóval | |
| Tartály a tejrendszer tisztításához | |
| Tejrendszertisztító (minitabletták) | |
| 3-fázisú tisztítótabletták | |
| CLARIS Smart+ szűrőpatron | |
| Szűrőhosszabbító/szűrőburkolat | |
| Használati útmutató | |
| Garanciális feltételek |
C8 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
C8 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Керівництво з експлуатації (UA)
(PDF, 5,7 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 3,1 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (NO)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 3,1 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 3,8 MB)
C8 (EA/SA/INTA/NAA) J.O.E.® Onboarding (EN)
A szűrő cseréje
Az integrált RFID (Radio-Frequency-Identification) chipnek köszönhetően, a CLARIS Smart folyamatosan rögzíti a szűrő használatával kapcsolatos információkat, és figyelmeztet a szűrőcserére amikor annak teljesítménye a végéhez közeledik.
A készülék tisztítása
A tisztítás meghosszabbítja a kávéfőző élettartamát, és a legmagasabb szinten tartja a kávé minőségét. Csak a JURA tisztítótablettáit használja, amelyeket kifejezetten a tisztítóprogramhoz terveztek.
A tejrendszer tisztítása
A dupla kifolyóban található tejrendszer higinékusan tartása és tökéletes működésének biztosítása egyszerű feladat. Ehhez mindössze arra van szükség, hogy ne felejtse el minden nap megtisztítani a tejrendszert a tejes kávétermékek készítését követően, mely mindössze körülbelül két percet vesz igénybe. Csak a JURA tejrendszer tisztítószerét használja, amelyet kifejezetten a tejrendszer tisztítására fejlesztettek ki.















